top of page
Рабочая зона

Досягнення

2022 рік

Липень-вересень. Проєкт «Згуртування жінок в ТГ Київської області».

Проєкт спрямований на об’єднання жінок заради відновлення соціального потенціалу територіальних громад Київської області. 

Реалізація проекту проводиться у три етапи.
 

Перший етап. Згуртування жінок навколо вирішення проблем відновлення соціального потенціалу Київської області.
 

Другий етап. Набуття знань, розвиток умінь та навичок, які необхідні для дієвого впливу на відновлення соціального потенціалу Київської області.
 

Третій етап. Розробка соціально значущих проектів для відновлення соціального потенціалу Київської області.
 

Проєкт «Згуртування жінок в ТГ Київської області» реалізується ГО «Материнська Любов» за підтримки Українського Жіночого Фонду та Уряду Канади.

комната для переговоров

ГО Материнська любов прийняла участь у VI Загальноукраїнському конкурсі проєктів у сфері освіти дорослих і зайняла III призове місце у номінації "Кращий проєкт громадянської освіти".

Мета конкурсу полягає у тому, щоб сприяти розвитку освіти дорослих в Україні та популяризувати її, стимулювати професійну взаємодію провайдерів освіти дорослих, сприяти об’єднанню зусиль, обміну досвідом і поширенню кращих практик та ініціатив, спрямованих на формування суспільства, що навчається протягом життя

Організаторами конкурсу виступають Громадська спілка «Українська асоціація освіти дорослих» за підтримки Представництва DVV International в Україні.
1.png
2.png
bottom of page