top of page

ГО Материнська любов прийняла участь у VI Загальноукраїнському конкурсі проєктів у сфері освіти дорослих і зайняла III призове місце у номінації "Кращий проєкт громадянської освіти".

Мета конкурсу полягає у тому, щоб сприяти розвитку освіти дорослих в Україні та популяризувати її, стимулювати професійну взаємодію провайдерів освіти дорослих, сприяти об’єднанню зусиль, обміну досвідом і поширенню кращих практик та ініціатив, спрямованих на формування суспільства, що навчається протягом життя

Організаторами конкурсу виступають Громадська спілка «Українська асоціація освіти дорослих» за підтримки Представництва DVV International в Україні.
1.png
2.png

УСПІШНИЙ СТАРТ ПРОЄКТУ «ЗГУРТУВАННЯ ЖІНОК В ТГ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

23.07.22 відбувся тренінг «Теаm-building», який зібрав різних за віком, фахом і досвідом жінок, об’єднаних спільною ідеєю використання власного потенціалу на користь громаді й любов’ю до України.
 

Під керівництвом тренерки Поспєлової Тетяни учасниці пройшли захопливий шлях від першого враження одна від одної й формулювання власних очікувань від участі в проєкті й тренінгу до wow-ефекту від усвідомлення потужності потенціалу кожної присутньої й могутності синергетичного ефекту від спільних зусиль і взаємодії. Далі буде! Попереду захопливий процес народження і реалізації ідей розвитку територіальних громад Київської області.
 

Проєкт «Згуртування жінок в ТГ Київської області» реалізується ГО «Материнська Любов» за підтримки Українського Жіночого Фонду (https://uwf.org.ua/) та Уряду Канади

bottom of page